sobota, 26 kwietnia 2014

Randka z idealnym facetem

Poszłam do kina z idealnym dla mnie facetem. Jest wysoki, ma niski, ciepły głos, jest czarujący i potrafię z nim rozmawiać bez końca.

Jest niezwykle inteligentny, można z nim rozmawiać o polityce, sztuce, podróżach, sporcie (ok, to nie jest mój ulubiony temat :D), nowinkach technologicznych i odkryciach naukowych, historii, literaturze i muzyce. Do tego pośmiać się z głupich filmików, czy zdjęć kotów w internecie. Słowem: o wszystkim, a jeszcze do tego robi to w tak interesujący sposób, że człowiek nigdy się nie nudzi.

Daje mi przestrzeń, nie wydzwania dzień w dzień, ale kiedy to robi, to buzia sama mi się uśmiecha, bo wiem, że sobie pożartujemy.

W towarzystwie potrafi rozmawiać z każdym. Od zwykłego robotnika, po szalonego doktorka z politechniki. Potrafi oczarować każdego, w tym moje koleżanki. Poza tym jest opiekuńczy i mówi, że niech ktoś mnie zrani, to zaraz mu przywali i generalnie pomści moją cześć i te sprawy ;).

I nie mów mi, że idealizuje gościa, bo znam go od...małego.

To mój ojciec.


7 komentarzy:

 1. To naprawdę wspaniałe mieć tak dobry kontakt z rodzicami lub chociaż jednym z nich. Zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej, może mamy tego samego ojca? Twój też ma dwa metry wzrostu? Pisz, to pójdę mojego opierdzielić, że ma córkę na boku :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No to kicha. Jak masz w domu taki mega wzorzec to nic dziwnego ze trudno Ci znalezc kogos kto mu dorowna... :-) a tak powaznie - super. Piekna wiez musi byc miedzy Wami :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobno córeczki tatusia wybierają na stałych partnerów klony swoich ojców, także nos do góry. k

  OdpowiedzUsuń